Zmrzlinové novinky od Dr. Oetker

 

Milujete zmrzlinu a rádi v kuchyni experimentujete? Pak budete určitě nadšeni z novinek od Dr.Oetker! Směsi v prášku pro přípravu vynikající domácí zmrzliny nabízejí nekonečné množství chutí podle vlastní fantazie. Zmrzlinu s příchutí vanilky nebo čokolády připravíte doma během chvilky. Můžete do ní přidat třeba ovoce, rozdrcené sušenky, najemno nasekanou čokoládu či ovocný džem.

 

Příprava je velmi jednoduchá. Budete potřebovat směs v prášku pro přípravu zmrzliny Dr.Oetker (vanilkovou nebo čokoládovou) a 150 ml vychlazeného plnotučného mléka. To nalijete do vysoké nádoby, přidáte obsah sáčku a tři minuty šleháte elektrickým ručním šlehačem. Podle vlastní fantazie můžete přidat i jiné ingredience, ale nemusíte, vynikající bude i samotná. Směs pak přelijete do plastové zavírací nádoby, uložíte na 30 minut do ledničky a poté nejméně na 5 hodin do mrazáku. Z jednoho balení připravíte 4 porce lahodné domácí zmrzliny. Zmrzlinu můžete připravit také v domácím zmrzlinovači.

 

 

▲ Dr.Oetker Zmrzlina vanilková příchuť
Směs v prášku pro přípravu zmrzliny. Obsahuje extrahovaný mletý vanilkový lusk. Doporučená maloobchodní cena za 66 g je 20,90 Kč.K dostání v běžné obchodní síti.

▲ Dr.Oetker Zmrzlina čokoládová
Směs v prášku pro přípravu zmrzliny. Obsahuje kakaový prášek a čokoládové kousky. Doporučená maloobchodní cena za 72 g je 20,90 Kč.
K dostání v běžné obchodní síti.

 

 

 

red

Foto: archiv firmy