Valentýn inspirovaný rostlinným světem

 

Svátek svatého Valentýna je přímo stvořený k tomu, abyste odměnili a rozmazlili nejen své nejdražší, ale i sebe. Rozdávejte lásku a inspirujte se přitom láskou k rostlinnému světu.

 

Řekněte lásce „ANO“
Vůně s nádechem nekonečné lásky obsahuje svěží anděliku, která podtrhuje přirozenou ženskost růže. Ta se dokonale snoubí s hřejivými tóny tonkového bobu a nótami cedru. Limitovaná edice Parfémové vody Oui a L‘Amour, 50 ml, 1490 Kč.

 

 

 

Zamilujte se… do nových vůní a barev

Parfémová voda, Comme une Évidence

Podlehněte kouzlu nejprodávanější vůně Yves Rocher, ve které se snoubí tóny růže, pačuli a divoké konvalinky. Limitovaná edice Parfémové vody Comme une Évidence, 50 ml, 1290 Kč.


Tekutá rtěnka s matným efektem

Zahalte své rty do zářivých barev tekuté rtěnky s matným finišem a dopřejte jim potřebnou péči díky kaméliovému oleji. Tekutá rtěnka s matným efektem, 7 ml, 289 Kč, 12 odstínů.

 

Novinka: Matná rtěnka Grand Rouge
Kaméliový olej v nové matné rtěnce rty regeneruje a nevysušuje. Rty zůstanou zářivé po celý den. Neobsahuje
silikony a parabeny. Matná rtěnka Grand Rouge, 3,7 g, 339 Kč, 8 odstínů.

 

Sprchové gely Plaisirs Nature v nových vůních
Potěšte své smysly sprchovými gely, které nejen krásně voní, ale i blahodárně působí na vaši pokožku. Obsahují více než 97% složek přírodního původu. Flakón je recyklovatelný. Sprchové gely Plaisirs Nature, 200 ml/400 ml – 79 Kč/119 Kč. 4 druhy: Květ mimózy a bavlna, Granátové jablko a růžový pepř, Magnólie a bílý čaj, Zrnka kávy.

 

red

Foto: archiv firmy