V hravém etno stylu

 

I letos patří mezi jeden z hlavních trendů podmanivá etno móda. Není divu, že se vrací stále zpět. Bohémské odívání je uvolněné, pohodlné a hravé. Buďte šik a nechte se inspirovat hippie stylem nebo jihoamerickými aztéckými vzory. Etno kousky rozhodně stojí za vyzkoušení. Léto se blíží, vybarvěte svůj šatník!

 

Zazařte v letních ulicích a fádní šedou přenechejte maximálně elegantnímu pracovnímu looku. Užívejte si svůj volný čas naplno a oblečte se do pohodlného oblečení a obuvi. Obáváte se příliš výrazných a přeplácaných vzorů? Móda v etno stylu neznamená, že se z vás stane divoženka. Můžete být neodolatelnou bohémskou dámou v bavlněných bílých šatech, slaměném klobouku a šněrovacích sandálcích a podmanit si tak své okolí.


Bohémský styl zavítal i do nové jarní a letní kolekce značky Deichmann. Poutavé a originální vzory, třásně a aplikace inspirované etno prvky prolínají letní obuví i doplňky. Odložte vysoké podpatky a nechte svoje nohy odpočinout v komfortních a vzdušných nízkých sandálech. Po náročném dni v lodičkách si to rozhodně zaslouží. Propracované, avšak jemné detaily v aztéckých motivech v kombinaci s neutrálními barvami a prostým střihem sandálků rozhodně nadchnou i zaryté minimalistky.

 


Obujte je k volnočasovému outfitu a buďte trendy. Ještě větší pohodlí vám přinesou kožené modely se speciální paměťovou stélkou.Elegantní kousky s uzavřenou patou a řemínkem kolem kotníku unosíte i k letnímu kostýmku do práce. Perfektně vyniknou třeba v kombinaci se zkrácenými business kalhotami, bílým topem a sáčkem v pánském stylu. Čeká vás za pár týdnů letní festival? Předveďte svou dívčí hravost a vyšperkujte svůj festivalový look do dokonalosti. Doplňte ho prostornou crossbody kabelkou s efektními třásněmi a střapci, která z vás vykouzlí nezapomenutelnou etno divu.Máte už svého favorita?

 

 

 

 

 

 

Foto: archiv firmy