Užijte si piknik v přírodě s kolekcí To Go

 

Stále teplejší počasí nás láká do přírody a jedním z nejlepších způsobů, jak si užít modré nebe, šumění stromů a šveholení ptáků je piknik s rodinou a s přáteli. Dopřejte si společný pokrm na dece a pod laskavými slunečními paprsky. Se skvělým jídlem a krásným nádobím z nové kolekce To Go od značky Villeroy & Boch si budete připadat jako na luxusní dovolené.

Užijte si společné hodování z nádobí, které je praktické a hezké na pohled. Nachystané jídlo stačí vložit do mísy a zakrýt talířem, jenž slouží zároveň jako poklop. Protečení a vysypání hravě zabrání silikonové těsnění a guma. K mísám, talířům, miskám a hrnkům jistě využijete také hrnek s víčkem na kávu ve stejném designu jako kolekce. A co když venku prší? Atmosféru prosluněného piknikování vykouzlíte jednoduše – nádobí z kolekce To Go totiž sluší i kuchyním.

Misky, hrnky a talíře To Go jsou zdobené známým motivem Mettlacher Platten, který proslavily obkladačky z německého města Mettlach úzce spojené s historií značky Villeroy & Boch. Prohlédněte si kolekci na stránkách www.luxurytable.cz nebo osobně v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.

 

 

red

Foto: archiv firmy