Unikátní receptura a efekt BIRKENSTOCK

 

Je možné přenést legendární pohodlí vložek do obuvi BIRKENSTOCK do kosmetické řady? Odpověď je ANO! BIRKENSTOCK NATURAL SKIN CARE představuje zdraví, nejvyšší kvalitu a svědomitý způsob života.
 
Přírodní ingredience té nejvyšší kvality, jako je extrakt z korkového dubu, jedinečná kombinace aktivních látek s prokazatelnou účinností a ekologicky šetrné obaly s inteligentním doplňovacím systémem, jsou podstatou inovativního certifikovaného sortimentu, který se uvedením péče o ruce a nohy NATURAL COMFORT stal celosvětově dostupným od prosince 2017. Řada přírodních kosmetických přípravků od společnosti BIRKENSTOCK využívá čistou sílu přírody a staví se proti používání kontroverzních chemických látek, jako jsou parabeny, tenzidy, silikony nebo parafíny. Je rovněž proti testování na zvířatech a velký důraz klade na zodpovědné zacházení s přírodou a přírodními zdroji. Všechny produkty společnosti BIRKENSTOCK NATURAL SKIN CARE jsou originální přírodní kosmetikou “made in Germany”, certifikovány podle mezinárodní normy BDIH COSMOS NATURAL a podléhají nejpřísnějším testovacím kritériím. Věhlasný vynálezce korkových vložek do bot Birkenstock nenechává v oblasti krásy nic náhodě: všechny složky a receptury se podrobily nejpřísnějším testům. Účinnost a dermatologická snášenlivost byly vědecky potvrzeny nezávislými institucemi.

Klíčovou přísadou je stejná surovina, použitá v původních vložkách do obuvi BIRKENSTOCK: PŘÍRODNÍ KOREK. Zatímco společnost má díky korku úspěch již více než 240 let, vědci 
v kosmetickém průmyslu až nedávno objevili pozoruhodné protistárnoucí účinky extraktu získaného z vrstvy kůry korkového dubu. Z něj vyvinutý multiaktivní komplex účinné látky korkového dubu snižuje zčervenání kůže, stimuluje tvorbu kolagenu a působí proti volným radikálům.

NATURAL COMFORT
Zvlhčující a intenzivní péče o ruce a nohy
 
Naše ruce a nohy jsou neustále namáhány. To je důvod, proč by při jejich ošetřování nemělo docházet k žádným kompromisům. Produkty řady NATURAL COMFORT s osvěžujícími recepturami a vysoce účinnými přírodními aktivními látkami regenerují a chrání namáhanou pokožku.
KLÍČOVÉ AKTIVNÍ SLOŽKY:
MENTOL: Intenzivní péče s chladícím účinkem. Výtažek z máty peprné zvlhčuje, tonizuje
a snižuje otoky.
AVOKÁDO: Zázrak v péči o pokožku zajišťuje a udržuje vlhkost, podporuje regeneraci buněk
a poskytuje přirozenou ochranu před sluncem.
BEZINKA: Hydratuje, zlepšuje pružnost, snižuje otok a zjemňuje pokožku.
JOJOBA: Tato cenná složka pokožce poskytuje vlhkost, předchází stárnutí, pokožku vyhlazuje 
a zanechává ji měkkou a pružnou.
VÝSLEDEK: Při pravidelném ošetřování je pokožka viditelně regenerována s hloubkovým účinkem.


Produkty BIRKENSTOCK NATURAL SKIN CARE jsou vyvíjeny, vyráběny a baleny v Německu. Společnost BIRKENSTOCK Cosmetics GmbH & Co. KG má sídlo v Landshutu a je součástí skupiny BIRKENSTOCK Group.

Korek – konkrétně extrakt, získaný z vrstvy kůry korkového dubu, hraje v BIRKENSTOCK NATURAL SKIN CARE důležitou roli. Korek je obnovitelnou surovinou, což znamená, že pro jeho získání nemusí být pokáceny žádné stromy. Po šetrné sklizni se korková vrstva sama obnoví. Strom není vůbec poškozen. Všestranné kosmetické vlastnosti této přírodní suroviny vyplývají z jejího složení: korek je tvořen aktivní účinnou látkou suberin, směsi plynů podobných vzduchu, ligninu, polysacharidů, glycerinem, taniny, vodou a různými vosky.

 

red

Foto: archiv firmy