Soutěž o velikonoční nadílku od Mixit.cz

 

 

 

Na www.mixit.cz si můžete namíchat svou vlastní směs müsli, lyofilizovaného (mrazem sušeného) ovoce a oříšku podle vaší chuti. Kromě toho, že tu ale můžete mixovat a nechat si snídaně dovézt až domů, připravuje Mixit i už namíchané sezónní speciality. Teď zrovna můžete ochutnávat Veli-koko-noční müsli, zobací mix oříšků a ovoce a kraslice. Ty si Mixit vyrábí sám, v jejich středu je oříšek a obalený je čokoládou ochucenou mrazem sušeným (lyofilizovaným) ovocem. A teď Veli-koko-noční nabídku můžete i vyhrát!

 

Hlavním trhákem Velikonoc na Mixit.cz je krásný jarním tubus müsli mix plný velikonočních snídaní, ve kterých si pochutnáte na slaďounkých sušených fících, superzdravých brusinkách, oříšcích, meruňkách a kukuřičných lupíncích V každé porci navíc najdete jedno barevné vajíčko. Vajíčka jsou ve skutečnosti oříšky obalené v bílé čokoládě obarvené přírodními barvami – zelená jsou s matcha čajem, růžová s malinami, oranžová s pomeranči, fialová s černým rybízem…

Pro koledníky pak můžete sáhnout po tubusu plném jen a jen čokoládových vajíček nebo pokud nemáte rádi čokoládu (je to vůbec možné?), pak je pro vás ideální Veli-koko-noční nadělení – zobací mix sušeného ovoce a oříšků, který je ideální na zobání přes den v práci i u televize. A to není zdaleka všechno, jen koukněte na www.mixit.cz!

 

Co můžete vyhrát?
Set velikonočních lahůdek Veli-koko-noční trojka, ve kterém ochutnáte nejen Veli-koko-noční musli mix a hromadu vajíček v čokoládě s ovocem, ale i müsli tyčinky Mixitky a k tomu v něm najdete dárek – plátěnou Mixit tašku, kterou si můžete klidně vymalovat jarními barvami!

 

Soutěžní otázka:

Jaký oříšek se skrývá ve velikonočích kraslicích od Mixitu? Nápovědu hledejte na www.mixit.cz

A/ Mandle
B/ Lískový oříšek
C/ Arašíd

 

Odpověď pošlete do 21.3. na adresu redakce. Losování probíhá pod dohledem notáře.

 

 

red

Foto: archiv firmy