Soutěž o kosmetické produkty řady ALCINA Skin manager

Alfou a omegou každé péče o pleť je její čištění do hloubky pórů. Tím se odstraní denní nečistoty, make-up a malé částice jemného prachu nebo smogu. Díky tomu se může následný pěsticí přípravek dokonale vstřebat do pokožky. Zejména zátěž v důsledku negativních vlivů z ovzduší se totiž neustále zvyšuje! Velmi důležité je ale i ranní čištění pleti. Kůže je naším největším orgánem – dýchá, provádí látkovou výměnu a potem a mazem vylučuje soli a jiné konečné produkty látkové výměny (např. močovinu, kyselinu mléčnou), které je třeba ráno odstranit, aby pleť opět zářila a byla čistá.

Každý zná fotografie z Paříže, Pekingu, Los Angeles a podobných míst, na nichž se nad městem valí mraky smogu. Také znáte ten nepříjemný pocit, když jedete na kole po frekventovaných silnicích nebo stojíte na autobusové zastávce a kolem jezdí jedno auto za druhým? Aby vaše pleť mohla odolávat těmto škodlivým vlivům okolního prostředí, potřebuje péči s instinktem ochránce. Poznejte svého bodyguarda. Nyní ještě chybí perfektní zakončení pěsticího rituálu. Inteligentní fluid, který neucpává póry, a přesto pleť perfektně matuje, vyrovnává povrch pleti a je skvělým podkladem pro dlouhotrvající make-up. Přesvědčí vás okamžitým efektem.

 

 

Skin Manager Pleťové tonikum

Nezbývá vám čas na pravidelné rituály v péči o pleť? ALCINA Skin Manager dokáže díky efektivnímu složení s obsahem ovocných kyselin a kyselým pH viditelně zlepšit strukturu pleti. Při pravidelném používání zajistí sjednocenou, hladší a hebčí pokožku s jemnějšími póry.
Věnujte svému Skin Managerovi každé ráno a/nebo večer malou chvilku, během které vám pomůže zdokonalit vaši pleť.
Výhody: Pro každý typ pleti, váš osobní asistent pro pleť, inovativní pleťové tonikum s TOP strategií, zajišťuje rovnoměrně čistou pleť, s ovocnými kyselinami a kyselým pH pro rychlý a efektivní výsledek.
Použití: Vatový tampón namočte pomocí aplikátoru (pevně uchopte a pak 1x – 2x stiskněte) a naneste na vyčištěný obličej. Aplikujte ráno a/nebo večer. Nenanášejte kolem očí a na rty. Při nezvyklém začervenání nebo podráždění kůže přestaňte výrobek používat. Po aplikaci se vyvarujte přímému slunečnímu záření.

 

 

Skin Manager Bodyguard


Jemný prach a smog zahalují ulice a města našeho světa. Tato skutečnost negativně ovlivňuje vzhled pleti a urychluje proces stárnutí pokožky. Dopřejte pleti péči s instinktem ochránce. Skin Manager Bodyguard na pleti vytváří prodyšný ochranný film, díky němuž do pokožky neproniknou prachové částice z ovzduší a zároveň podporuje pokožku v její přirozené obranné funkci. Lze jej kombinovat s jakýmkoliv pěsticím krémem.
Výhody: Péče o pleť proti znečištěnému ovzduší, výkonný prodyšný film k ochraně pleti před znečištěným ovzduším, jemná textura, která matuje a rychle se vstřebává.
Použití: Množství o velikosti lískového oříšku naneste na vyčištěnou pleť. Poté použijte svůj oblíbený pěsticí krém.

 

 

Skin Manager Perfekcionista


Tento inteligentní fluid s pudrovým efektem je v rituálu péče o pleť skvělou finální tečkou. Neucpává póry, vyrovnává povrch pleti a díky obsahu křemíku ji matuje, což z něj dělá perfektní podklad pro make-up, který skutečně vydrží. Použít jej však můžete i bez make-upu pro přirozený vzhled.
Výhody: Pudrový fluid pro dokonale matnou pleť, jemný fluid měnící se v pudr, zajišťuje rovnoměrnou a hedvábně jemnou pleť.
Použití: Nanášejte ráno na svůj oblíbený pleťový krém a roztírejte, dokud se nevytvoří citelný a viditelný pudrový efekt.

 

 

 

Soutěžní otázka:
Pro jaký typ pleti jsou určeny výrobky ALCINA Skin Manager?
Odpovědi na soutěžní otázku posílejte do 26.4. 2018 na adresu redakce. Tři vylosovaní výherci se mohou těšit na produkty Skin Manager Bodyguard a Skin Manager Perfekcionista. Losování probíhá pod dohledem notáře.

 

 

red
Foto: archiv firmy