S výkonnými vysavači Rowenta vás úklid po svátcích nepřekvapí!

Vánoční svátky skončily a jaro ještě jen tak nepřijde, ale pokud už se teď děsíte povánočního nebo dokonce jarního úklidu, udělejte si radost v novém roce vysavačem Rowenta, neboť s těmito pomocníky se předsevzetí o čistém domově plní téměř samo.


Vysáto a vytřeno naráz!

Technologická novinka Rowenta Clean&Steam 2v1 (RY7557WH) kombinuje účinky vysoce efektivního tyčového vysavače a parního mopu. Unikátní patentovaná hubice Dual Clean&Steam prach z podlahy vysaje a následně vyčistí silou páry. Clean&Steam je ideálním pomocníkem pro dokonalou hospodyňku, odstraní veškeré skvrny z podlahy (vhodný je i na parkety nebo plovoucí podlahu) jedním tahem! Pára je připravena během 30 vteřin, její množství můžete pohodlně měnit na rukojeti v závislosti na typu povrchu. Vysavač je vhodný do domácnosti s alergiky, zlikviduje až 99 % bakterií a choroboplodných zárodků, a to bez jakýchkoliv chemických přípravků, vystačí si pouze s obyčejnou vodou z kohoutku. Doporučená cena je 7 999 Kč.

 

Pohodlné vysávání každý den!
Ultralehký bezdrátový vysavač Rowenta Air Force 360 (RH9051WO) si lehce poradí s dlažbou, dřevem, koberci a jinými povrchy. Váží necelá dvě kila (1,9 kg), nemáte z něj po práci unavené ruce. Navíc koncepce „vše v jednom“ z něj dělá opravdu skvělého partnera – funguje také jako efektivní ruční vysavač a díky možnosti protažení sací hubice si skvěle poradí i s chmoury ve výškách. Dokonalých výsledků dosáhnete s naprostou svobodou pohybu bez omezení kabelem: lithiová baterie (21 V) vydrží až 20 minut vysávání. Doporučená cena je 8 499 korun.


Uklízí potichu a poctivě!

Bezsáčkový vysavač Silence Force Cyclonic 4A (RO7681EA) je nejtišším bezsáčkový vysavačem třídy 4A na trhu – vysává při pouhých 67 dB(A), což je úroveň hlasitosti běžného hovoru. Silence Force Cyclonic 4A je vybaven technologií Air Booster a pokročilou cyklónovou technologií, které zaručují efektivnější odstraňování prachu ze všech povrchů, dokáže vysát až 99,98 % prachu díky vysoce účinným filtrům! Navíc inovativní a třípolohový systém kartáče P3WER GLIDE se sací hubicí si poradí nejen se všemi tipy povrchů, ale i s nízkým a vysokým vlasem na kobercích. Úklid s bezsáčkovým vysavačem je mimořádně pohodlný, stejně tak jako vyprazdňování zásobníku, který je při vysávání spolehlivě uzamčen proti náhodnému otevření. Rukojeť Ergo Comfort dokonale padne do ruky. Doporučená cena je 8 999 korun.

 

 

red

Foto: archiv firmy