S elánem na Elány!

Nejpopulárnější legendární česko-slovenská rocková skupina Elán připravuje jedinečnou koncertní šňůru „Open air 2017“. Koncertní mega show proběhne ve třech nejlepších amfiteátrech České republiky, a to v Českých Budějovicích, Mikulově a Plzni. Fanoušci se mohou těšit na řadu starých i nových skladeb a písní, které si budou moci se skupinou Elán společně zazpívat. Je připraven bohatý doprovodný program a zajímavé předkapely, které nesmí na „Open air 2017“ skupiny Elán chybět. To, že je na co se těšit, již naznačuje i název celé tour „Živých nás nedostanů“ k třicátému výročí alba Hodina Slovenčiny.

 

                
„Spievanie pre ľudí ma bohohovsky baví a na plánované open airy sa veľmi teším,“ říká Jožo Ráž. „Živých nás nedostanů“ – výstižný název pro jedno z posledních open air vystoupení skupiny Elán. Každé z měst bude letošní rok poctěno návštěvou nejznámější česko-slovenské skupiny Elán, a to ve velkém stylu. V každém městě se mohou návštěvníci těšit na doprovodný program, zajímavé předkapely nebo světelnou show. Ti, kdo preferují větší komfort, si mohou zakoupit VIP vstupenky na všechny tři koncerty.

Ale nejen to!

Skupina Elán přidává pro velký zájem svých fanoušků, v rámci své poslední Open Air Tour, čtvrtý koncert. Ten se uskuteční 6.července nedaleko Prahy v atraktivním prostředí zámku Loučeň. Frontman kapely Jožo Ráž zahraje se svojí kapelou na počest desetiletého výročí od otevření zámku pro veřejnost. Zámecké zahrady budou v tento významný den otevřené všem fanouškům skupiny Elán. Před samotným koncertem na ně čeká zajímavý doprovodný program. Proběhne velká soutěž s losováním o ceny a jako předkapela se představí mladá talentovaná slovenská skupina Seventh Weapon. „Zájem fanoušků o naši hudbu nás těší a věříme, že naším přídavkem čtvrtého místa nedaleko Prahy potěšíme nejednoho fanouška. Zazpívat si v prostorách zámeckých zahrad je pro nás potěšením a velice se na tento koncert těšíme,“ uvádí Jožo Ráž.

 

Zámek Loučeň letos slaví deset let od svého otevření pro veřejnosti a nachází se nedaleko Prahy. Lokaci i atraktivnost místa ocení především středočeští a pražští fanoušci. Ti se na zámku Loučeň mohou těšit na řadu starých „pecek“ i nových skladeb. Navíc je v rámci oslav k výročí zámku připraven bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

 

 

Open Air Tour 2017

Mikulov, Amfiteátr 17. 06. 2017
České Budějovice, Náplavka 30. 06. 2017
Loučeň, Zámek Loučeň 06.07. 2017
Plzeň, Amfiteátr Lochotín 15. 09. 2017

 

 

Ceny vstupenek se pohybují od 520,-Kč do 1145,-Kč a jsou k dostání na www.ticketportal.cz. Samotné koncerty proběhnou od 21hodin. Od 17hodin budou všechny areály otevřeny pro veřejnost a proběhne zde doprovodný program, včetně vystoupení zajímavé předkapely. Open Air Tour podpoří v rámci celého turné neziskový sektor www.prodetskysmich.cz.

red

Foto: archiv firmy/Jano Taufer