První pomoc pro pleť po zimě: Hydratace je základ!

Krátké a chladné dny jsou pomalu za námi a konečně nastává ten pravý čas vdechnout opět trochu života nejen unaveným vlasům a vysušeným rukám, ale především pleti, která si užila během zimy své. Zapomeňte na období, kdy pokožku vysušoval studený mráz a nepříjemný vítr, a dopřejte jí pořádnou dávku hydratace k celkovému zotavení.

 

Vyživující emulze ARTISTRY YOUTH XTEND™

Lehká, a přesto hluboce hydratační emulze pomáhá nejen proti stárnutí, ale navíc během spánku pleť dokonale posiluje. Díky produkci proteinů a výtažku ze středomořské myrty obecné omlazuje, zpevňuje obličejové kontury a pomocí kolagenu bojuje proti jemným linkám i vráskám. Vyživující emulze dodává pokožce během noci perfektní hydratační rovnováhu, podporuje její přirozenou obnovu a navíc napravuje předchozí nahromaděné poškození. MOC: 1 830 Kč

• Obsahuje LifeSirt, který zvyšuje produkci proteinů o 280 %, díky čemuž vyhlíží pleť silněji a pevněji.
• Patentovaná technologie Micro-X6 peptid má úžasnou schopnost napravovat předchozí poškození pleti.
• Přírodní ultrahydratační účinky získané z rostlinných složek: olej ze semen pupalky dvouleté a olej ze semen voďankovce.
• Zatímco spíte, přeprogramovává strukturu pleti díky podpoře produkce proteinů na posílení pleti.
• Zpevňuje kontury pleti tím, že aktivuje produkci kolagenu, a tak působí proti přirozené tendenci kůže k povislosti.

ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující Emulze pomáhá pleti obnovit hydrataci ztracenou během dne díky přirozeným hydratačním složkám obsaženým v oleji ze semen pupalky dvouleté a v oleji ze semen voďankovce. Tato lehká emulze proti vráskám, dokonale vyvážená pro mastnou až smíšenou pleť, Vám nabízí výrazné účinky proti stárnutí díky exkluzivní technologii ARTISTRY Micro-X6 peptid. Díky účinkům výtažku LifeSirt ze středomořské myrty obecné s účinkem na posílení pleti se dočkáte mladšího vzhledu.

 

red

Foto: archiv firmy