Podzimní nabídka Air France a KLM

Nenechte si ujít Oh la la Deals od Air France a Dream Deals od KLM! Vyberete si z více než 100 destinací. Odstartovala podzimní kampaň společností Air France a KLM zaměřená na více než 100 destinací ze všech kontinentů, a to s prodejem letenek do 10. září 2018 a možnými odlety až do 30. června 2019. Do popředí nabízených slev se dostávají destinace:

  • Miami od  11 409 Kč
  • New York: od 12 159 Kč
  • Rio de Janeiro od 14 219 Kč
  • Mauritius od 13 239 Kč

Slevové akce Oh la la od Air France a Dream Deals od KLM budou podpořeny v online prostředí. KLM zároveň 3. 9. 2018 spouští týdenní soutěž s rádiem Evropa 2, kde se v jejích Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým bude soutěžit o dvě letenky do Panama City.

 

 


Miami: Tropické překvapení a nádherné pláže

Chcete kombinovat luxusní plážovou dovolenou s množstvím aktivit? Zarezervujte lety do Miami a pokochejte se drahými auty a gigantickými jachtami. Navštivte Coral Gables, čtvrť se středomořskou atmosférou, nakupujte v Lincoln Road Mall nebo prozkoumejte ohromující přírodu nedaleko města. Ve večerních hodinách vás budou lákat restaurace a kluby ve čtvrti Miami Beach. Miami je ideální destinací pro lidi všech věkových kategorií.


New York: Rušná metropole inspirativních ikon

Nasaďte si kosmopolitní boty! Zarezervujte lety do New Yorku a objevte město, které je plné energie. Nabízí vám vše od úžasných památek a muzeí až po elegantní obchody a restaurace. Sledujte místa, která jste viděli v televizi nebo v kině – na každé ulici a čtvrti ve Velkém jablku je něco fascinujícího. Jedna věc, kterou víme jistě: Cokoliv uděláte, přejeme, abyste měli vice očí, uší, chuťových pohárků a času!

Rio de Janeiro: Každý den je párty v Riu

Máte chuť na prosluněnou dovolenou plnou dobrodružství? Objednávejte lety do Rio de Janeiro a vychutnejte si pulzující noční život nebo senzační flóru a faunu deštného pralesa. Navštivte smaragdovězelený les Tijuca a horu Sugarloaf Mountain, nebo jděte na surfování nebo opalování na krásném pobřeží Atlantského oceánu. Pokud je tanec váš šálek kávy, vydejte se do zábavní čtvrti Lapa. A nenechte si ujít inspirativní sochu Krista Vykupitele. Na vrcholu hory Corcovado zažijete vzrušující výhled na město.

Mauritius: Vodopády, delfíny a bílé písečné pláže

Hledáte luxusní dovolenou na pláži nebo dobrodružství? Zarezervujte lety do Mauritius a vychutnejte si obojí – krajinu plnou drsných hor a idylických tropických pláží. Plavte s delfíny z pobřeží Flic-en-Flac a podivejte se na kaskádové vodopády Tamarind Falls. Nechte se rozmazlovat v luxusních letoviscích Grand-Baie. V noci si vychutnejte čerstvě grilované ryby, pikantní kari a nádherný výhled na intenzivní modrý Indický oceán. Mauricius nebudete chtít opustit!

O AIR FRANCE KLM

Skupina Air France KLM vznikla v roce 2004 spojením francouzské letecké společnosti Air France s nizozemskou leteckou společností KLM Royal Dutch Airlines. Fúzí vznikla nejsilnější evropská letecká skupina založená na dvou silných značkách a letištích – Schiphol v Amsterdamu a Charlese de Gaulla v Paříži. Obě firmy si přitom zachovávají vlastní identitu a celá skupina se zaměřuje na tři hlavní oblasti podnikání: osobní dopravu, nákladní přepravu a údržbu letadel. Flotila Air France – KLM zahrnuje 546 letadel, kterými přepravuje cestující do 316 destinací ve 115 zemích. Air France – KLM je členem globální aliance 20 leteckých společností SkyTeam, která nabízí cestujícím přístup k celosvětově propojené síti více než 16 320 letů denně do 1 052 destinací ve 177 zemích. Společně se společnostmi KLM, Delta Airlines a Alitalia tvoří největší transatlantický společný podnik, který provozuje přes 250 letů denně. Věrnostní program pro pasažéry Air France KLM, Flying Blue, má 25 milionů členů. Air France létá z Prahy do Paříže na letiště Charlese de Gaulla 6 x denně (celkový počet letů dohromady s partnery).  KLM létá z Prahy do Amsterdamu až 4 x denně na letiště Schiphol, společně s partnerskou aerolinií až 6x denně.

Nejnovější zprávy ze společnosti Air France můžete sledovat v reálném čase díky aplikaci pro iPhone nabízené zdarma na iTunes a na internetových stránkách http://mobile-corporate.airfrance.com/en určených pro chytré telefony. Více informací o KLM najdete na www.klm.com/home/cz/en.

 

 

 

Foto: archiv firmy