PIECE OF ART – skutečný dotek umění

 

Česká klenotnická značka ALO diamonds představuje novou kolekci PIECE OF ART pro jaro/léto 2018. Přijměte pozvání do zářivé galerie plné třpytivých odlesků diamantů. Designeři ALO diamonds stvořili šperky jako skvostná umělecká díla. Každý klenot je zde originálem, který dokonale doplní osobitost ženy. S kolekcí ALO diamonds – PIECE OF ART pocítíte skutečný dotek umění.

 

 

Když je šperk unikát
Nová jarní kolekce ALO diamonds PIECE OF ART je unikátní sbírku exponátů. Šarm bílých briliantů vyvažuje pestrost a hřejivost barevné palety přírodních drahých kamenů. Safíry, akvamaríny, smaragdy, kunzity, tanzanity, turmalíny či citríny v kolekci jaro/léto 2018 otevřou vaše srdce novým uměleckým prožitkům. Jedinečnost klenotů kolekce PIECE OF ART podtrhují umně zpracované detaily. Nostalgický návrat ke stylu art deco připomíná křehký náramek ALO Gentility Ribbon, který patří mezi stěžejní klenoty této kolekce. Bílé zlato je zde poseto záplavou oslnivých briliantů, jenž umocňují něžnou krásu tohoto šperku.

 

 

Hvězdou kolekce je prsten ALO Magic Gentility s pětikarátovým centrálním diamantem, který obklopuje 41 kusů bílých diamantů. Tento výjimečný šperk má hodnotu více než 12, 5 milionu korun. Dalším krásným prstenem v kolekci PIECE OF ART je prsten ALO Ravishing Ladyship s dvoukarátovým centrálním diamantem, který doplňuje 37 ks bílých diamantů.

 

 

 

Třepot motýlích křídel možná zaslechnete, když se ozdobíte poetickým prstenem či náušnicemi z kolekce PIECE OF ART. Prsteny z bílého zlata Princely Butterfly a Pompous Butterfly nemají klasickou šínu a po navléknutí na prst působí motýlci velice realisticky. A to i díky precizní zlatnické práci, kdy jsou růžové, fialové a modré safíry na křídlech motýlů poskládány tón v tónu. Těla motýlů jsou poseta brilianty.

 

 

 

 

Náhrdelníky, náušnice a náramky jsou zdobeny secesními prvky a nabízí rozličné barevné kompozice, které jsou inspirované něžným jarem i jásavou hravostí léta. V kolekci jsou samozřejmě pro značku ALO diamonds typické květinové prsteny, tentokrát v jemnějším pojetí a koktejlové prsteny s přírodními drahými kameny v brusu kabošon. Kabošony jsou velké barevné drahokamy vybroušené do hladka. Kontrast třpytivých briliantů s hladkou plochou kamene dodá těmto šperkům nebývalou eleganci.

 

 

Minimalismus je založen na jednoduchosti, je nadčasový a minimalistické šperky se hodí k různým stylům oblečení. Designeři ALO diamonds se inspirovali v době první republiky, kdy se nosily perly. Tvar kulatých perel je ztvárněn kuličkami ze žlutého nebo růžového zlata.

 

 

 

 

red

Foto: archiv firmy