Pichlavý Kaktus a legendární Manhattan

 

Lehké křupnutí polevy a pak už jen nekonečná slast, kdy se ledová pochoutka pozvolna rozplývá na jazyku. Kdo by odolal takovému pokušení uprostřed slunečného dne? Letos můžete potěšit své chuťové pohárky pichlavými novinkami z rodiny Kaktus nebo je rozvášnit legendárními zmrzlinami Manhattan. Stačí si jen vybrat z nabídky originálních zmrzlin Nestlé. Novinkami letošního léta jsou Kaktus GREPFRUIT/KAKAO a Kaktus kornout BORŮVKA/CITRON s fantastickou černou oplatkou. Zmrzliny Nestlé Manhattan zabalí své nejoblíbenější příchutě nově do obalu, který padne do ruky.

 

„Zmrzliny Nestlé se řadí mezi top produkty na trhu impulsních zmrzlin v Evropě i zámoří,“ říká Michala Kadlecová, marketing manažerka zmrzlin Nestlé pro ČR. „V jejich repertoáru naleznete zmrzliny inspirované výrobky, které všichni dobře známe. Ať už jsou to nanuky Granko a Nesquik s porcí kakaa nebo hitovka – kornout KitKat, s oblíbenou tyčinkou uvnitř. Pro zmrzliny Nestlé je typické, že se odlišují od konkurence neotřelými příchutěmi a hravými tvary, které baví. Důkazem je jednička mezi vodovými zmrzlinami Pirulo Watermelon, která vypadá jako plátek melounu servírovaný na dřívku, nebo zmrzliny s pichlavou polevou z rodiny Kaktus,“ doplňuje Michala Kadlecová.

 

Originální Kaktus rozšiřuje řady
Zmrzlina Kaktus v původní kombinaci jahoda/citron s typickou pichlavou polevou na vrcholu neodmyslitelně zasáhla celou generaci dnešních mladých v rozmezí 20 – 35 let. Legendární zmrzlinu v klasické kombinaci letos obohatí novinka Kaktus GREPFRUIT/KAKAO a Kaktus kornout BORŮVKA/CITRON s fantastickou černou oplatkou. Navíc klasika jahoda/citron bude nově v dostání také v kelímku 160ml, tak akorát do ruky. První ze zmíněných bude k dostání za cenu 12,90Kč, kornout i kelímek Kaktus za 34,90Kč.

 

 

 

 

Legendární Manhattan nově v balení do ruky
Charakteristicky pruhované zmrzliny Nestlé Manhattan v příchutích inspirovaných Amerikou se nově vejdou do ruky. V kelímcích o objemu 180ml budou k dostání nejoblíbenější příchutě Sunny Orange, kde se v harmonii spojují svěží, vyzrálé pomeranče se sýrem Cottage, a klasická příchuť Vanilka a čokoláda. Jednoduché, osvěžující, intenzivní. K dostání budou na pultech za cenu 34,90Kč.

 

 

red

Foto: archiv frimy