Pandora – noste ji po svém

 

PANDORA nově definuje způsoby nošení šperků a její nové kousky z podzimní kolekce jsou nabízeny v půvabné škále kovů doplněné o průsvitné kameny a klasikou inspirované vyřezávané vzory. 

Například univerzální otevřený náramek Moments nabízí nový způsob nošení vašich oblíbených přívěsků. Současný čistý design je dostupný ve třech velikostech a s vyměnitelnými koncovkami – buď z leštěného stříbra, nebo s třpytivým pavé, které při pouhém zatlačení a otočení pevně zacvaknou na místo. Stříbrné zarážky rozdělují náramek na tři části a jejich zabudované silikonové úchyty zaručují, že přívěsky zůstanou přesně tam, kde je budete chtít mít.

Nové přívěsky pro tuto sezonu oživují tradiční řemeslné techniky a třpytivá  tónovaná glazura je aplikována na barevně odpovídající kovové jádro. Tyto půvabné kousky, vyrobené ze stříbra, růžového kovu a zlata, dodají každému outfitu jemný třpyt.

Nové prsteny Srdce Pandora zdůrazňují trend mísení kovů a představují nový přístup založený na kombinování. Ozdobte si prsty hladkými prsteny s kruhovými můstky z vyřezávaných srdíček, kombinujte teplou růžovou s chladivým stříbrem nebo 14k žlutým zlatem a vytvářejte ohromující barevné kombinace.

 

red

Foto: archiv firmy