NOVINKA od Dr.Oetkera Premium Puding Hruška & Levandule

Poctivý krémový puding, na který zaručeně nezapomenete! Dr.Oetker často překvapuje své zákazníky jedinečnými výrobky zajímavých
a netradičních chutí. Premium Puding Hruška & Levandule patří do řady pudingů nejvyšší kvality a zajímavá kombinace sladké hrušky s podmanivou levandulí přímo láká k ochutnání tohoto výjimečného krémového dezertu.

 

 

Premium Puding Hruška & Levandule je poctivý krémový puding s harmonickou kombinací hrušky a levandule. Výrobek obsahuje přírodní hruškový prášek a mletý levandulový květ. Neobsahuje umělá barviva ani aromata. Premium Puding Hruška & Levandule se připravuje s 500 ml plnotučného mléka. Může být lahodným dezertem, ale také neobyčejným základem pro náplně do dortů a sladkých moučníků. Doporučená MOC kus (40 g) je 13,90 Kč. Koupíte v běžné obchodní síti.

 

Pro zajímavost:

Víte, že Dr.Oetker je jedním z největších výrobců pudingů na světě? Pudingy této značky se vyrábí už od roku 1894! K dostání je také dalších pět pudingů z řady Premium Puding: Premium Puding Pravá Vanilka Smetanová, Premium Puding Hořká Čokoláda, Premium Puding Extra Karamel, Premium Puding Jemná Pistácie a Premium Puding Čokoláda & Máta Všechny je koupíte v běžné obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu 13,90 Kč. Obliba řady prémiových pudingů Dr.Oetker rychle roste, to je důkazem, že spotřebitelé stále více dávají přednost poctivým kvalitním pudingům s výraznou chutí bez umělých barviv a aromat.

 

red

Foto: archiv firmy