Nádherně návykový Tělový balzám mandle L’occitane

Objevte neuvěřitelně lahodnou texturu obohacenou o mandlové máslo a olej. Ponořte se do delikátní tělové péče, která vás bude hýčkat a rozmazlovat. Tohle si vaše pokožka vypije až do dna!

Toužíte po sametově hedvábné pokožce? Tělový balzám Mandle dokáže zázraky! Dokonale vyživuje, hydratuje a zvláčňuje pokožku celého těla. Vmasírujte balzám do pokožky, která bude po použití pružnější 
i pevnější a nádherně provoněná delikátní vůní provensálských mandlí. Vytvořte si svoji vlastní oázu péče a relaxace v soukromí vaší koupelny.

Tělový balzám Mandle 100 ml/ 770 Kč

Francouzská přírodní kosmetika L’OCCITANE přináší kouzlo Provence zachycené ve výrobcích pro skutečnou krásu a pocit pohody. Při jejich výrobě, která vychází z principů fytoterapie, tradičních postupů a tzv. francouzského „Art de vivre – umění žít“, jsou využívány přírodní aktivní ingredience z Provence té nejvyšší kvality.
 Právě díky těmto zásadám nabízí L’OCCITANE širokou škálu autentických, učinných a lahodně přitažlivých výrobků péče o pleť, tělo i vlasy společně s parfémy a nádhernými vůněmi.

 

red

Foto: archiv firmy