Muži, provoňte si podzim!

Britská značka Somerset Toiletry přichází se dvěma kosmetickými novinkami, jejichž designové balení utvoří skvělý doplněk do domácnosti, zatímco mile potěší i vaši peněženku. Opojné vůně přinesou vašemu tělu i mysli blahodárný pocit uvolnění, díky čemuž vytvoří z večerního koupelového rituálu tu nejpříjemnější část dne!

Roztomilé balení „instantního odpočinku“ obsahuje 5 šumivých koulí. Po vložení jedné z nich do připravené koupele jednoduše vyčkejte pár vteřin a zázrak je na světě! Aromatická kulička s vůní máty, pomela či bezového květu prošumí horkou lázeň, provzdušní ji a zjemní. Pak už jen stačí ponořit se do voňavého nebe plného omamného aroma, v němž se všechny starosti rozplynou jako nadýchaný obláček pěny. A co všechno si můžete pořídit? Třeba:

Šumivé koule do koupele s vůní bezového květu, Love – 5x15g, 189 Kč
Šumivé koule do koupele s vůní pomela, Heart – 5x15g, 189 Kč
Šumivé koule do koupele s vůní máty, Kisses – 5x15g, 189 Kč

Vraťte se zpátky v čase! Retro kolekce pánských mýdel kombinující delikátní vůni citrusů a koření spolehlivě probudí vaše smysly k životu. Bambucké máslo naopak uklidní namáhanou mužskou pleť i pokožku celého těla a zachová její svěží vzhled. Povedený retro design a stylové dobové fotografie na obalech mýdel z řady „For the man who…“ zajistí úspěch i jako luxusní dárek:

Luxusní pánské mýdlo, For the man who… Is pretty cool – 200g, 147 Kč
Luxusní pánské mýdlo, For the man who… Looks after himself – 200g, 147 Kč
Luxusní pánské mýdlo, For the man who… Loves his toys – 200g, 147 Kč

Více informací najdete na www.demdaco.cz

 

red

Foto: archiv firmy