Motivy flory a fauny nikdy nezklamou

S příchodem jara jsme každoročně svědkem nádherného probouzení přírody. Vše je v plném rozpuku a vzduchem se šíří sladká medová vůně. Na rozkvetlé louce našli svou inspiraci i módní designéři, kteří se rozhodli přenést tuto krásu na módní mola. Vpusťte do svého šatníku omamnou svěžest a upoutejte své okolí v outfitu s potiskem fauny a flóry.
 

   

S květovanou módou se setkáváme téměř každou sezonu. Letos na jaře se k drobným kvítkům či dominantním rozkvetlým plochám připojily i stylové potisky zvířat. Nejčastěji je k vidění motiv ptáků a motýlů. Zvířecí motivy v nové podobě zdobí topy, sukně, šaty, ale také obuv a doplňky. Neobvyklá není ani kombinace zvířat s tropickými vzory.

Je pro vás móda výzvou? V tom případě do svého outfitu hravě zakomponujete i výrazné celoplošné potisky. V létě budou vaší opálené pokožce slušet především květované a zvířecí motivy na bílém podkladě. Pokud máte rády barvy, sáhněte třeba po smaragdově zelené, červené či královsky modré.

Oblečení s motivem rozkvetlé louky je samo o sobě dost výrazné, a proto k němu vybírejte pouze jednoduché kousky. Jsou na vás zvířecí a tropické motivy příliš divoké? Doplňte svůj běžný outfit do města alespoň šátkem nebo obuví s detaily fauny a flóry. Nechte své nohy odpočinout od podpatků a upoutejte v pohodlných pantoflích s motýlky nebo ve stylových espadrilkách s designovou výšivkou. Ukázka oblečení a doplňků je z aktuálních kolekcí značek Deichmann, Esprit, Cellbes a F&F.

 

Foto: archiv firmy