Lush limitovaná kolekce ke Dni otců!

Den otců je příležitostí, jako stvořenou pro poděkování svému tatínkovi za vše, co pro vás udělal, co vás naučil, za jeho péči, starostlivost, lásku i pomoc. 
K tomuto osobnímu poděkování ho pak můžete obdarovat hezkým veganským, “nahatým” dárkem z Lush, kterým mu jistě uděláte radost! 

Spoluzakladatel Lush Mark Constantine říká: „Obalové materiály jsou prostě smetí a příliš dlouho jsme museli čelit jejich nadbytku. Teď, když už je jejich environmentální i finanční dopad zřejmý, tlačí zákazníci výrobce a obchodníky k omezování obalů. Firmy, jako je ta naše, musí svým zákazníkům představovat inovace, díky kterým budou moci nakupovat opravdu „nahaté” produkty.” Víme, jak tatínkové neradi chodí s odpadky a proto je naše kolekce ke Dni otců zcela bez obalů. Všechny produkty budou dostupné od pátku, 11. května na https://cz.lush.com/  a v kamenných obchodech.

 

FUN FOR ALL THE FAMILY

Bubble Spinner – 219 Kč/ks. Jestli máte rádi citrusové šumáky či sorbety, roztočte v proudu tekoucí vody tuhle znovupoužitelnou pěnu
a vybublejte si koupel s povznášejícími silicemi z limet
a divokých pomerančů.

 

 NO TROUBLE


Nahatý olej na vousy – 199 Kč/ks. 
Ať už si pěstujete bradku, kotlety či pořádný plnovous, zkroťte a opečujte svůj porost za pomoci bio olivového a jojobového oleje.

 

 

SUPERDAD

Koupelová bomba – 159 Kč/ks
. Superhrdiny někdy nepoznáte podle masky a pláště… Někteří se raději zahalí do silic ze santalového
a guajakového dřeva s uklidňujícím kadidlem.

 

 


MOUSTACHIO


Mýdlo – 219 Kč za 120g. 
Pan Knír se ptá, jestli by vás zajímalo osvěžující ručně vyráběné bylinkové mýdlo bez palmového oleje?

 

 

 

 

 

Foto: archiv firmy