Léto v boho stylu

Ženskost, přirozenost, nezávislost s prvky hippies. Tak by se dal pár slovy popsat „boho” nebo také bohémský styl. Dlouhé sukně, barevné vzory a výrazné šperky (hlavně květinové čelenky) budou i letos kralovat hudebním festivalům a vlastně celému létu. Ať už se na nějaký ten festival chystáte, nebo jen chcete být letos v létě trendy, stylové doplňky z Fleru dokonale podtrhnou vaše bohémství.
Označení „boho” vzniklo spojením slov Bohemian a Homeless a odkazuje na původní středo-evropské kočovníky a jejich specifický styl oblékání, který byl odlišný od tehdejších zvyklostí. Na přelomu tisíciletí se boho styl (i v elegantnější variantě „bohochic”) stává znovu populárním jakožto symbol svobody a oslavy života, přejímá ho celá řada celebrit, a hlavně se spojuje s létem a zejména hudebními festivaly.
Co by vám nemělo v bohooutfitu chybět?
• květiny – reprezentující léto a pohodu, ať už je máte na sobě nebo si je třeba zapletete do vlasů
• dlouhé sukně a šaty – dodávají volnost, svobodu
• volná trička a halenky – ideální s třásněmi nebo výraznými vzory
• čelenky – nic nedodá vašemu outfitu větší boholook než rozpuštěné vlasy s čelenkou
• šperky – hlavně co nejvýraznější a přírodní
Čím opravdu toto léto zazáříte, jsou čelenky. Jedny z nejkrásnější a nejoriginálnějších najdete na profilu Čarbičková Bijoux, která se sama svými výrobky korunovala na boho královnu Fleru a vy můžete také. Výběr je široký od květin všech barev, velikostí a druhů, po pestrobarevná peříčka, spony do vlasů, boho náramky i náušnice. Výrobky ztělesňují přírodu, volnost a vše, co k bohochic stylu patří.
Bohochic, tedy elegantnější variantu bohémského stylu, dokonale reprezentují šperky od Tamarchi. V její nabídce najdete výrazné náušnice, náramky a náhrdelníky pro odvážnější, ale i drobnější šperky pro každodenní nošení. Další produkty, jako oblečení, kabelky, doplňky naleznete na www.fler.cz.

 

red

Foto: archiv firmy