Kolekce Caribe značek Vista Alegre a Christian Lacroix se vzhlédla v barevné tropické Brazílii

Slavná portugalská porcelánka Vista Alegre je proslulá svými spolupracemi s módními návrháři. Novinková kolekce Caribe oplývá tropickou bujností a jejím autorem není nikdo menší než věhlasný módní dům Christian Lacroix. Oddejte se letní atmosféře tropického města Salvador v Brazílii, odkud čerpali designéři svou inspiraci, a nechte se unést pohodou slunných dní.

 

 

Salvador srší barvami a překypuje hravostí. A stejná je i kolekce Caribe. Veselé vzory květů, peří, kapradin, motýlů i jiných zvířat zdobí sněhobílý porcelán často neotřelých tvarů. Podle návrhářů mají porcelánové křivky evokovat anglickou výšivku na bělostných spodničkách krásných Brazilek. Vytvořte si doma atmosféru exotického výletu do země, která je proslulá svou nespoutaností a sofistikovanou živelností!

Kolekce Caribe od Vista Alegre získala čestné uznání na German Design Award 2016. Nádobí je ručně zlaceno a platinováno. Výrobky Vista Alegre najedete na stránkách www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

 

 

 

Foto: archiv firmy