Exkluzivní a krásné vlasy

Pět nadčasových vůní – pět unikátních účesů. Rolland Oway udává nový trend v hair salonech po celém světě. Kadeřník ECOart SALON ROLLAND Jindřich Machuta představil vlasovou kolekci, kterou pro značku vytvořil. „Královnou všech vůní je v dnešním světě parfémů Oud. Stejně prémiová je naše nová kolekce, pod kterou se skrývá pět dalších nezaměnitelných aroma. Ty byly inspirací pro jednotlivé účesy. „H“ pak odkazuje na cestu, kterou Rolland Oway letos jde – na revoluční barvy H-Colour a H-Nectar,“ říká manažerka Rolland Oway ČR Martina Sikorová.

Rolland Oway kolekcí slaví úspěšné tři roky na českém trhu, během nichž oslovil celou řadu profesionálů i příznivců sofistikované organické kosmetiky. Nejen proto, že je trendy, funkční, kreativní a přispívá ke zdravému životnímu stylu, ale i schopností uspokojit všechny smysly. „H-Oud vyráží z vnitřního světa na světlo se stejnou vervou, jako malířova ruka tvoří obraz a tak silně, jako vystupují obrazy v naší mysli. Tisíce buněk spolupracují a vše je tak samozřejmé, jako když motýl poprvé zamává svými křídly. Každá vůně, každý vjem. Jedno podporuje druhé, druhé třetí. Kolekce vychází z hlubokých míst, tam kde se střetává vědomí a nevědomí. Kolekci motivoval zvuk elektra, akryl a všechny vůně světa,“ doplňuje k inspiraci kolekce progresivní vlasový stylista Jindřich Machuta. Rolland Oway není jen prémiová profesionální kosmetika. Rolland Oway je především unikátní příběh…

 

               

 

Organická francouzsko-italská kosmetika ROLLAND, která ctí holistický přistup a jejímž základním gró jsou biodynamicky pěstované rostliny, byliny a nejmodernější technologie přivedla na český trh revoluční novinku v barvení vlasů Hnectar. První do hloubky regenerující lifting složený z nektarů a esenciálních olejů; biodynamicky pěstovaného černého bezu, slézu, papamielu a eticky sbíraného mate, dodá vlasům díky přírodním sacharidům chybějící hydrataci. Výsledkem již po prvním barvení jsou vlasy zářivě lesklé, plné života a síly. Zkušenosti klientek jasně mluví za své: „Mám hodně křehké vlasy, které se lámou, trpí na třepící se konečky a navíc mívám problémy s blond odstínem, který brzy nehezky zežloutl. Po prvním ošetření s Hnectarem jsem měla neuvěřitelně přirozenou blond, pevnější a lesklejší vlasy. Pro mě největší překvapení bylo, že mi blond nezežloutla, nebyly vidět odrosty a hodně lidí se divilo, že jsou moje vlasy barvené. A to se mi ještě nikdy nestalo – jinými barvami už se barvit nebudu, Hnectar je prostě nejlepší.“ 34 módních odstínů, které zesvětlí vlasy o 1-2 tóny, umí velice přirozeně zakamuflovat i nastupující šediny. Jako vůbec první a jediná permanentní barva je balená ve skle. Neobsahuje PPD, amoniak, resornicol a nedochází ke kontaktu s hliníkem, který vyvolává nepříjemné alergické reakce a podráždění pokožky. liftingový nektar je tak vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku.

 

red

Foto: archiv firmy