Dopřejte interiéru moderní tóny zelené i minimalistické dekorace

Příroda se začíná zelenat a mezi mraky stále častěji prosvitne sluníčko. Vneste do svého domova také trochu zelené, která je v poslední době velmi moderní ve všech svých odstínech a dokáže přirozeně oživit jakýkoli interiér. Skvěle se kombinuje například s bílou nebo s přírodními materiály. V prodejnách KiK najdete hned několik typů moderních zelených doplňků – od sofistikovaných kaktusů přes LED doplňky až po umělé květiny, které nerozeznáte od těch pravých.

 

Kaktusy vládnou moderním interiérům
Oblíbené kaktusy poslouží jako solitérní dekorace, kterou stačí doplnit například minimalistickou stříbřitou vázou, 
a ve svém domově hned vykouzlíte zátiší podle nejmodernějších trendů. Odvážnější mohou sáhnout vedle klasických zelených kaktusů i po keramických květinách v metalických odstínech.

 

 

Palmové listy i přírodní materiály
Další trendy záležitostí je potisk velkých palmových listů, který už flirtuje s téměř letní atmosférou. Nenosí se jen na oblečení, využijete jej pro vzor polštářků či dek nebo jako designový obraz. Doplňte přírodní vzory třeba umělými květinami a vykouzlete tak zelenou oázu ve vašem domově.

Živé květiny interiér rozsvítí
Nezapomeňte, že nejvíce zelené dostanete do interiéru pomocí pokojových rostlin. Pokud se bojíte, že péči o ně nezvládnete, zvolte raději sukulenty umístěné například ve stylových LED žárovkách, které vyžadují naprosté minimum péče. Pokud si netroufnete ani na ně, sáhněte po těch umělých, které jsou ale od pravých k nerozeznání.

 

 

red

Foto: archiv firmy