Dobrý chléb s dokonalou kůrkou a vždy po ruce

Domácí chléb není jen módní záležitost. Možnost si ho upéct podle chuti své nebo členů rodiny, ze zdravých surovin, a navíc v dobu, kdy ho opravdu chceme konzumovat – to jsou hlavní výhody, které jasně hovoří pro pořízení domácí pekárny Sage BBM800.

Prémiová značka spotřebičů SAGE uvedla na trh model automatické pekárny, která je energeticky úsporná a nešpiní žádné nádobí při mísení či kynutí těsta. Nabízí pestrý výběr programů i takové vychytávky, jakou je nastavení propečení kůrky. Domácí pekárnu Sage BBM800 lze rovněž nastavit tak, že upeče chleba přesně v době, kdy čerstvý chléb potřebujete, tedy například na snídani. Umí také přidávat do chleba oříšky nebo ovoce automaticky v tu správnou dobu. Další nespornou výhodou je fakt, že u nové pekárny nepoznáte problém, který trápí majitele konkurenčních pekáren – vyndávání hnětacího háku z hotového chleba. Hák se jednoduše složí a v době pečení už není zabořen do těsta.

Pekárna nabízí celkem třináct přednastavených automatických druhů pečení a přípravy těsta i dalších surovin, a navíc nabízí možnost dalších devíti vlastních osobních nastavení. Samozřejmostí je program pro základní nebo celozrnný chléb, ale také bezlepkový chléb i rychlé pečení (ne déle než 2 hodiny), program na těsto k přípravě těstovin nebo pizzy či dokonce program na výrobu marmelády, k němuž je vybavena i speciálním hákem. Skvělou vychytávkou je program na propečení kůrky – Sage BBM800 umí hned tři stupně propečení. Nerezová pekárna s velkým LCD displejem má i ochranu proti přerušení napájení – prostě se znovu zapne a pokračuje v nastaveném programu.

Základní vlastnosti:
Náplň na těsto od 250 g po 1 250 g
Příkon 830 W
13 programů automatických a 9 vlastních
3 stupně propečení kůrky
Automatické přidávání oříšků nebo kandovaného ovoce
Hnětací hák, jenž se složí před koncem pečení
Doporučená cena je 8490 Kč.

 

 

red

Foto: archiv firmy