Dárek na svátek sv. Valentýna jedině od Pandory

 

Ať už jste šťastně zadaná, nebo kráčíte v rytmu svého vlastního srdce, svátek sv. Valentýna je 
o vyjádření těch nejvzácnějších pocitů a tužeb. Vsaďte vše na láskou inspirované detaily, romantické barvy a ručně dokončované, vysoce kvalitní vzory, které odolají zkoušce časem – a budete se každý den v roce cítit jako na Valentýna. A jaké jsou tedy trendy?


NA SVÁTEK SV. VALENTÝNA SRDCÍM VLÁDNE RŮŽOVÁ, OD BARVY CUKROVÉ VATY PO TŘEŠŇOVÉ ODSTÍNY. LETOS VYJÁDŘETE SVÉ POCITY I SMYSL PRO STYL POMOCÍ TĚCHTO SLADKÝCH ODSTÍNŮ A STŘÍBRNÝCH NEZBYTNOSTÍ.

 

ŘETĚZOVÁ REAKCE
Na minimalistických stříbrných náušnicích, inspirovaných řetízkovými náušnicemi z 90. let, se do popředí zájmu dostávají motivy srdcí. Dvě růžové kubické zirkonie pak úchvatný design doplňují k dokonalosti a jsou zárukou toho, že šperk vzbudí láskyplnou reakci.

 

 

 

VRSTVENÝ STYL
Ukažte tvar svého srdce pomocí úžasně komplikovaných stříbrných prstenů a obecného kovu PANDORA Rose. Každý šperk obsahuje jemné motivy srdce, od krásně broušených kamenů po visací zámečky. Spojujte je, kombinujte je, milujte je.

 

 

KVETOUCÍ SRDCE
Nechejte své pocity rozkvést a růst pomocí ohromujících šperků. Tento kousek, který letos prostě musíte mít – půvabný náhrdelník v korálkovém rámečku ve tvaru srdce – je zřetelným vyjádřením lásky a stylu.

 

KRÁSNÁ V RŮŽOVÉ
Srdíčky nebo růžovou barvou na svátek sv. Valentýna nic nezkazíte. Letošní nejvytouženější příspěvek z ESSENCE COLLECTION, zdobený broušeným křišťálem fuchsiově růžového odstínu, úžasně vyjadřuje pocity lásky a náklonnosti.

 

 

MILUJÍCÍ EMOJI
Emoji zaplavují svět – a stejně tak i emoji inspirované šperky. Stříbrné přívěsky v kombinaci se sklem Murano s dokonalými vzory rtů, nabízejí další způsob, jak promluvit jazykem lásky.


KOMBINOVANÉ KOVY

Srdeční záležitosti jsou půvabně vyjádřeny prostřednictvím přívěsku, na němž jsou dvě srdíčka – jedno stříbrné a jedno z luxusního zlata – a šperk propůjčí každému outfitu láskyplný vzhled.

 

 

ZÁMEČKY LÁSKY
Zpečeťte svůj příslib lásky náušnicemi
s tématem zámečků. Romantický
 tvar srdce se na těchto ručně dokončovaných špercích ze stříbra snoubí s industriálním nádechem a náušnice vypadají skvěle přes den i večer, stejně tak jako přívěsek či náramek se stejným motivem.

 

 

 

NÁVALY LÁSKY
Vyjadřujte lásku z nitra navenek pomocí přívěsků Exploze lásky. Úžasná glazurovaná srdíčka zdobí přívěsky, visací přívěsky i oddělovače v rozličné barevné paletě. Růžové kameny a křišťál dodávají šperkům úchvatný nádech.

 


OHROMUJÍCÍ SOLITÉR

Zanechejte dokonalý dojem nejpůvabnějším solitérním kouskem této sezony, prstenem Ty a já. Je zdoben kubickou zirkonií ve tvaru srdce a báječně se hodí k jasným růžovým a červeným odstínům této sezóny.

 

ZE SRDCE
Ukažte tvar svého srdce s přívěskem Láska z ESSENCE COLLECTION, který je ozdoben fuchsiově růžovým, křišťálem. Jeho vzhled i pocity, které se s ním pojí, překonávají očekávání.

 

CHIC A TŘEŠŇOVÁ
Skutečná láska znamená svobodu, stejně jako tento mistrovský kousek z ESSENCE COLLECTION. Je vytvořen s třešňovou glazurou a dodá jakémukoliv náramku či náhrdelníku romantický nádech.

 

 

PÍSMENA LÁSKY

Vyjádřete své emoce pomocí náhrdelníku se svůdným sdělením. Jeho písmena a motiv srdce vytvářejí větu „I love you“.

 

PŘIZPŮSOBTE SI HO

Vytvořte si své vlastní vyznání lásky pomocí medailonku PANDORA 
a svých oblíbených miniatur, drobných upomínek odrážejících ty nejniternější pocity.

 

 

 

 

 

Výsledky průzkumu vedou značku Pandora k tomu, aby dárcům pomohla nepřehlížet
všechny významné náznaky

V předstihu před svátkem sv. Valentýna představuje značka PANDORA globální studii, z níž vyplývá, že 65 % žen se domnívá, že od svého Valentýna dostanou lepší dárek, když mu trochu napovědí. Protože jen 33 % žen připouští, že používají nápovědy, výsledky tohoto průzkumu přivedly značku PANDORA ke snaze pomoci tím, že povzbudí ženy, aby se vyjádřily, a muže, aby si více všímali narážek svých partnerek. Výsledky studie jsou zveřejněny s uvedením kolekce PANDORA ke svátku
sv. Valentýna 2018, což je ohromující kolekce jedinečných dárků.

V rámci studie byly získány názory více než 7 000 mužů
 a žen ze sedmi zemí a tří kontinentů a bylo zjištěno, že ženy na Valentýna nejvíc touží po špercích, nicméně 77 % obvykle dostane květiny nebo čokoládu. Výsledky také odhalují, že dárci se domnívají, že je důležité, aby dali valentýnským dárkem najevo, jak dobře obdarovanou znají, nicméně 60 % z nich připouští, že je těžké najít ten správný dárek. Protože čtvrtina žen uvedla, že k Valentýnu často dostávají dárky, které se jim nelíbí, PANDORA ženy vyzývá, aby používaly větší a výraznější náznaky, které nezůstanou bez povšimnutí, takže letos dostanou dárky, které si opravdu přejí. PANDORA doporučuje rafinované a hravé náznaky, například vložení obrázku šperku do partnerovy kapsy nebo zanechání seznamu přání na viditelném místě v domě, aby bylo zaručeno, že na tohoto Valentýna nezapomenete. „Svátek sv. Valentýna je skvělá příležitost k oslavě vaší vzájemné lásky a vaší osoby. My ve značce PANDORA víme, že ženy
 k těmto významným 
příležitostem 
rády dostávají 
šperky, a proto 
jsme vytvořili
 žádoucí novou
 kolekci, která
 představuje 
skvělé dárky pro ženy 
k letošnímu Valentýnu,“ vysvětluje Minna Phillipson, senior viceprezidentka a ředitelka marketingu značky PANDORA.

 

red

Foto: archiv firmy