6 tipů na šperky, se kterými šperky udržíte krok s hity jarní sezóny 2018

 

Hlídáte si trendy poslední sezóny? Pak jistě víte, že dokonalý módní look se neobejde bez šperků a hodinek, které podtrhnout váš jedinečný styl a krásu. Takže jakými šperky se v této sezóně blýsknete?

 

Pruhy
Jedním z nejvýraznějších módních prvků jarní sezóny jsou pruhy. Ty se s oblibou prolínají módními kolekcemi prakticky rok co rok, a proto není od věci pořídit si i horkou novinku z kolekce Calvin Klein Rebel. Hodinky jsou k dostání v pěti barevných provedeních pro každý typ looku.

Květiny a velké náušnice
Květiny jsou typickým znakem jara a provází i módní kolekce. Návrháři letos vsadili na orientální styl, který se bude hodit i k výraznějším náušnicím. Ty se stávají trendem pro celý rok 2018.

Fialová
Fialová a především fuchsiový a levandulový odstín budou barvy, které vás nechají vyniknout po celý první půlrok. A vzhledem k tomu, že jedním z trendů je styl matchy-matchy, který se vyznačuje „jednobarevností“, budou šperky s krystaly ve fialkové barvě rozhodně patřit k těm žádanějším.

Metalické odstíny
Nejen šatníku, ale i trendy šperkům budou vládnout metalické odstíny. Elegantní styl šperků tak mají dveře dokořán. Prim hrají šperky z nerezové oceli, růžové pozlacení i jemné krystalky v hustém osazení.

Kalhotové kostýmy a pouzdrové sukně
Teď zbystří zejména dámy, kterým tento typ oděvu jasně určuje pracovní dress code. Tato sezóna bude vaše. Abyste se cítily ještě více cool, zaměřte se na doplnění zejména stylovými hodinkami, které ze smart casual stylu vytvoří nad úroveň stylový smart casual.

 


Hravý. Čerstvý. CALVIN KLEIN Rebel. V souladu s trendy pruhy nabízí tato stylová kolekce pět variací pro každý typ looku – hravý s barevnými koženými řemínky v bílé, červené, modré, krémové barvě s kontrastním ciferníkem – černým, modrým, stříbrným – v nerezovén nebo černén PVD provedení. Vzbuzovat pozornost nikdy nebylo tak snadné jako s tou novou mladistvou a barevnou kolekcí. Lehký design nadměrného a texturovaného ciferníku kombinovaného s tenkým páskem poskytuje exkluzivní a vždy rozpoznatelný dotek CALVIN KLEIN.
Více o špercích a hodinkách Calvin Klein najdete na www.meridamorava.cz

Dámské hodinky REBEL v provedení zlaté PVD, stříbrno/bílý ciferník, bílý kožený řemínek. Cena: 6 400 Kč

Dámské hodinky REBEL v provedení leštěná nerezová ocel, stříbrno/šedý ciferník, šedý kožený řemínek. Cena: 5 330 Kč

Dámské hodinky REBEL v provedení zlaté PVD, černý ciferník, černý kožený řemínek. Cena: 6 400 Kč

 

red

Foto: archiv firmy